www.hotel-ubytovani.com
Hotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - Služba na recepci je 24 hodinHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I -  je k dispozici připojení na internetHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I -  je k dispozici letní terasaHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - disponuje kavárnouHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - K hotelu přísluší parkovištěHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - disponuje restauracíHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - disponuje vinárnouHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - přijímá kreditní karty VISAHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - krytý bazén v hotelu.Hotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I - na pokojích je telefon
 

Hotel Lázeňský hotel PYRAMIDA I
Slatina 91, Františkovy Lázně 35101
Česká Republika
Hotel-Frantiskovy-Lazne-Pyramida@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Lázeňský hotel PYRAMIDA I ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Lázeňský hotel PYRAMIDA I - ubytování Františkovy Lázně | Vítejte

 
Hotel Františkovy Lázně Lázeňský hotel PYRAMIDA I Lázeňský hotel Pyramida I leží přímo na okraji Františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou.

Ubytování:
Kapacita lázeňského hotelu - Pyramida I Hotel Pyramida I nabízí celkem 62 dvoulůžkových pokojů.

•jednolůžkový s balkonem (= dvoulůžkový jako jednolůžkový)
•jednolůžkový bez balkonu (=dvoulůžkový jako jednolůžkový) •dvoulůžkový s balkónem
•dvoulůžkový bez balkónu
•jednolůžkový s balkónem
•jednolůžkový bez balkónu
•apartmá 

Vybavení pokojů: sprcha/WC, minibar, SAT, TV, telefon, sejf, fen

Gastronomie:
V hotelu Pyramida hosté naleznou dvě komfortní a útulné restaurace o celkové kapacitě 194 míst.

Restaurace Pyramida I nabízí posezení pro 124 hostů a restaurace Pyramida II celkem 70 míst k sezení.

Široký výběr kvalitních gastronomických nabídek uspokojí i ty nejnáročnější labužníky. Dále v stravovacích zařízeních hosté mohou využít střešní kavárnu, prosklenou zimní zahradu a letní terasu s výhledem do krásné lázeňské obory s daňky a muflony.

Možnost zajistit:
•svatební hostiny
•rodinné oslavy
•životní jubilea
•prestižní akce
•firemní akce

Spa a Wellness:
Hosté hotelu Pyramida si mohou nechat dopřát opravdový dotek a relax díky Spa & Wellness pobytu v lázeňském hotelu Pyramida ve Františkových Lázních, kde na hosty dohlédnou specializovaní odborníci.

Spa & Wellness centrum využívá místních přírodních léčivých zdrojů, pramenů, bahna a minerálů. Spa & Wellness Hotel Pyramida patří mezi nejkomplexnější lázeňský hotel svého druhu v západních Čechách. Nabízí komplexní program rehabilitací a léčebných procedur pro unavené tělo a duši.